Лучшая форекс библиотека


Меню
Вход

1250_Макроекономіка_2.doc

1250_Макроекономіка_2
оценка: 0.0
Размер 540 KB
Короткая ссылка:

1.Автоматичні стабілізатори та дискреційна стабілізаційна політика.- Автоматичні стабілізатори – це такі механізми в економіці,дія яких зменшує реакцію ВНП на зміни сукупного попиту. До автоматичних стабілізаторів належать: Автоматична зміна податкових надходжень при прогресивній системі оподаткування.Система податків прогресивно залежить від особистих доходів та доходів підприємств.Якщо обсяг виробництва падає, то податкові ставки автоматично зменшуються.
Дискреційна політика- політика, що проводиться державою на власний розсуд, тобто свідоме, суб'єктивне маніпулювання податками і державними витратами для зміни реального обсягу національного виробництва.
Дискреційна фіскальна політика з метою стимулювання сукупного попиту в період кризи передбачає свідоме складання державного бюджету з дефіцитом або зниження ставок оподаткування.
2. Аналіз відкритої моделі ек-ки Украіни. 2004 року в проведенні економічної політики було досягнуто певних успіхів. Зокрема, вдалося досягти зм...

...читать дальше
Премиум аккаунт
Читать онлайн
© FileGiver 2017 Обратная связь | Блог | Политика авторского права | Пользовательское соглашение | Политика конфиденциальности