Лучшая форекс библиотека


Меню
Вход

1370_Потрібні_фахівці.doc

1370_Потрібні_фахівці
оценка: 0.0
Размер 79 KB
Короткая ссылка:

Потрібні фахівці
07.07.2007 Приходьте завтра
Ми давно звикли до того, що молоді фахівці в нас злиденні та безробітні: так часто чути скарги випускників вузів на маленькі зарплати та відсутність вакансій. Так само часто ми чуємо скарги роботодавців на молодих фахівців - мовляв, не бажають працювати. І вже зовсім несподівано з'ясовуємо, що і молодь, виявляється, хоче працювати, і вакансії для неї існують, і зарплати, виявляється, зовсім не маленькі. Тож яка нині вартість молодих та перспективних?
В першу чергу - літаки: Фах інженера-технолога, який отримав Олексій Кокшаров, що працює на авіазаводі АВІАНТ сьогодні є актуальним, а через кілька років стане дефіцитним.
В майбутньому найбільш потрібними та високооплачуваними в Україні стануть комп'ютерні фахівці, фінансисти, аналітики та менеджери. А от справжня кадрова криза прогнозується в інженерно-технічній сфері.
Олексій Кокшаров, інженер-технолог зі зварювання композитних матеріалів на київському авіаційному заводі АВІАНТ, потр...

...читать дальше
Премиум аккаунт
Читать онлайн
© FileGiver 2018 Обратная связь | Блог | Политика авторского права | Пользовательское соглашение | Политика конфиденциальности