Лучшая форекс библиотека


Меню
Вход

1728_Посткейнсіанство.doc

1728_Посткейнсіанство
оценка: 0.0
Размер 41.5 KB
Короткая ссылка:

Реферат
на тему:
Посткейнсіанство
Розроблені в теорії Кейнса та його послідовників різноманітні практичні рекомендації після другої світової війни активно втілювалися в економічній політиці західних країн. Цей напрямок, зазнавши значної еволюції, стає панівним у західній економічній теорії 50—60-х pp.
Проте вже в другій половині 60-х pp. і особливо в 70-ті pp. рецепти неокейнсіанської моделі почали все більше суперечити об'єктивним законам розвитку і, більше того, вони навіть сприяли загостренню окремих проблем. Так, найбільш гострими проблемами для тогочасної економіки стають інфляція, дефіцит державного бюджету і особливо — циклічність розвитку. Соціально-економічний і політичний розвиток західних країн після другої світової війни з усією наочністю довів, що державне регулювання економіки не спроможне забезпечити повної зайнятості і рівноваги. На базі кейн-сіанських концепцій і моделей не вдалося розв'язати проблем реалізації і безкризового розвитку.
Ініціаторами критики кей...

...читать дальше
Премиум аккаунт
Читать онлайн
© FileGiver 2017 Обратная связь | Блог | Политика авторского права | Пользовательское соглашение | Политика конфиденциальности